Szybki kontakt

Gminne Schronisko dla Zwierząt
Jamrozowizna 1,
42-270 Kłomnice
Tel.: 34 321 5 987
Tel. kom.: 730 115 578

Zawsze potrzebne

Lista rzeczy zawsze przydatnych w schronisku.

Sponsorzy

    Przyjaciele Schroniska
 

Statystyki

Wszystkich: 1449868
Dzisiaj: 158
Online: 7

Aktualności

Aktualności schroniska:


Serdecznie dziękujemy Młodej Parze (16-04-2018)

Serdecznie dziękujemy Młodej Parze - Karolinie i Filipowi Ogoszewskim, którzy pozostałym po weselu jedzeniem, postanowili się podzielić ze zwierzakami z naszego schroniska.

Podarunki dla zwierzaków (16-04-2018)

W sobotę, 07.04.2018. kolejny raz odwiedziła Schronisko w Jamrozowiźnie Krakowska Bursa Szkolna. Młodzież przywiozła dla naszych zwierzaków dary zbierane też przez Kolegium Europejskie w Krakowie. Dzięki Wam wiele psów mogło cieszyć się spacerami oraz namiastką Swojego Człowieka. Dziękujemy w imieniu podopiecznych i zapraszamy ponownie.

Zaginione koty (14-04-2018)

Poszukujemy dwóch burych pręgowanych, wykastrowanych kocurów, ze znaczeniem na uchu. Jeśli ktoś wie, gdzie mogą przebywać, prosimy kontaktować się ze schroniskiem.

Podziękowanie dla Siłowni Gryf oraz Strefy Pizzy z Częstochowy (24-03-2018)

Schronisko w Jamrozowiźnie serdecznie dziękuje Siłowni Gryf oraz Strefie Pizzy z Częstochowy za przekazanie naszym bezdomnym psom i kotom bardzo dużej ilości karmy i posłań.

Dary ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Konarach (12-03-2018)

Do grona naszych darczyńców dołączyły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Konarach. W imieniu bezdomnych psów i kotów serdecznie dziękujemy za karmę i posłania.

Finał akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc" (06-03-2018)

Finał akcji "Burek sam nie poprosi o pomoc" okazał się dla nas niezwykle korzystny. Dzięki Państwa głosom otrzymaliśmy 240 kg psiej karmy firmy Chicopee. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na Jamrozowiznę.

Podziękowanie dla Przedszkola nr 16 w Częstochowie (06-03-2018)

Miejskie Przedszkole nr 16 w Częstochowie przekazało naszym podopiecznym mnóstwo darów. Serdecznie dziękujemy przedszkolakom, rodzicom i opiekunom za udział w niesieniu pomocy tym, którzy sami o nią poprosić nie mogą.

Podziękowania za wsparcie w przeprowadzaniu zabiegów kastracji i sterylizacji bezdomnych psów (18-02-2018)

Schronisko w Jamrozowiźnie ogromnie dziękuje lekarzom i technikom weterynarii oraz Fundacji Animals za wsparcie w przeprowadzaniu zabiegów kastracji i sterylizacji bezdomnych psów przebywających w schronisku.
Dziękujemy również wolontariuszom za wszelką udzieloną pomoc.

Zagłosuj na nasze schonisko (26-01-2018)


Oddaj głos na nasze schronisko tutaj
 

Podziękowania uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Zielonej (24-01-2018)

Składamy ogromne podziękowania uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Dąbrowie Zielonej za poświęcony czas na spacery z naszymi psiakami oraz przywiezione dla nich dary.

Burek sam nie poprosi o pomoc (08-01-2018)

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w „DOGRYWCE” ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 1 do 15 stycznia 2018 roku. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa dolnośląskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.
Więcej na stronie: psilos.org/burek-sam-nie-poprosi-o-pomoc-ogolnopolska-zbiorka-karmy-dla-schronisk-i-przytulisk-2017-2018/
 

Podziękowania (31-12-2017)

W okresie Świąt zwierzaki są obdarowywane szczególnie hojnie. Serdecznie dziękujemy Emilii i Kasi z Częstochowy, które przyjechały do schroniska z górą prezentów dla naszych podopiecznych, a także dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie za podzielenie się z nami częścią otrzymanych darów.

Podziękowania dla przedszkola ze Starego Cykarzewa (23-12-2017)

Pracownicy schroniska w Jamrozowiźnie składają serdeczne podziękowania przedszkolakom oraz przedszkolankom ze Starego Cykarzewa za zebranie i przekazanie darów dla naszych podopiecznych.

Podziękowania dla szkoły w Zawadzie (05-12-2017)

Pracownicy Schroniska "As" w Jamrozowiźnie składają serdeczne podziękowania uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Zawadzie za zorganizowanie zbiórki darów dla zwierząt. Z pewnością pomogą one łatwiej przejść przez zimę naszym podopiecznym.

Podziekowania dla uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 (05-12-2017)

Pracownicy Schroniska"As" w Jamrozowiźnie składają serdeczne podziękowania uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie za pamięć o tych, którzy sami się o nią upomnieć nie mogą. Zebrane przez Was dary z pewnością pomogą przetrwać ten najzimniejszy okres naszym zwierzakom.