Szybki kontakt

Gminne Schronisko dla Zwierząt
Jamrozowizna 1,
42-270 Kłomnice
Tel.: 34 321 5 987
Tel. kom.: 730 115 578

Zawsze potrzebne

Lista rzeczy zawsze przydatnych w schronisku.

Sponsorzy

    Przyjaciele Schroniska
 

Statystyki

Wszystkich: 1431973
Dzisiaj: 130
Online: 10

Aktualności

Aktualności schroniska:


Dary od szkoły w Skrzydlowie (24-06-2017)

W piątkowe popołudnie mieliśmy zaszczyt gościć panią nauczycielkę ze szkoły w Skrzydlowie, która przywiozła nam dary dla naszych czworonogów. To już kolejna zbiórka Szkoły za którą serdecznie dziękujemy.

Wizyta w przedszkolu w Jackowie (23-06-2017)

Już kolejny rok z rzędu nasi najmłodsi, czyli przedszkolaki postanowili zorganizować zbiórkę darów dla naszego schroniska, w postaci karmy suchej, puszek mięsnych i zabawek, za co serdecznie dziękujemy. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy naszej placówce, a w szczególności pani opiekunce i rodzicom

Podziękowania dla harcerzy z Kłomnic i Częstochowy (22-06-2017)

Drodzy harcerze z Kłomnic i Częstochowy,
bardzo Wam dziękujemy za tę górę karmy przywiezioną dla naszych zwierzaków. Jednocześnie nie ukrywamy nadziei na dalszą pomoc z Waszej strony.
Czuwaj!

Dziękujemy uczniom z Zespołu Szkół w Rzerzęczycach (22-06-2017)

Pracownicy Schroniska "As" w Jamrozowiźnie serdecznie dziękują uczniom z Zespołu Szkół w Rzerzęczycach za odwiedziny i przywiezione dary, które są dowodem na empatię i otwartość serc młodych ludzi. Jednocześnie liczymy na dalszą pomoc.

Podziękowania dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 13 w Częstochowie (22-06-2017)

Schronisko "As" w Jamrozowiźnie pragnie serdecznie podziękować dzieciom z Miejskiego Przedszkola nr 13 w Częstochowie im. Krecika, które zebrały dary dla naszych podopiecznych. Kształtowanie u dzieci właściwej postawy wobec zwierząt jest niezwykle istotne i zasługuje na szacunek.

Serdeczne podziękowania (02-06-2017)

Serdeczne podziękowania dla Pani Małgorzaty Olszewskiej oraz uczniów Szkoły Podstawowej im J. Brzechwy w Radostkowie za zorganizowanie zbiórki produktów żywnościowych dla psów i kotów naszego schroniska.

DOŁĄCZ DO AKCJI CHARYTATYWNEJ I POMÓŻ NAM CHRONIĆ BEZDOMNE ZWIERZĘTA! (25-05-2017)

Sezon kleszczowy już w pełni, a zatem czas zadbać o ochronę dla psa lub kota. Teraz kupując Controline (roztwór do nakrapiania z fipronilem), wspierasz akcję Controline dla Schronisk.
Dzięki Tobie kilka tysięcy psów i kotów ze schronisk w całej Polsce otrzyma od Zoetis ochronę przeciw pchłom i kleszczom w sezonie wiosna / lato 2017!

Znaleziono psa (18-05-2017)

W dniu 13.05.2017 w miejscowości Michałowice Rudnickie znaleziono psa czarnego, podpalanego w wieku około półtora roku (wiek określony przez lek. weterynarii ). Pies obecnie przebywa w domu tymczasowym, jest odrobaczony i odkleszczony. Szukamy właściciela. Kontakt 531 531 289

Podziękowania dla Szkoły Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Starym Kocinie (12-05-2017)

Dzieci po raz kolejny udowodniły, że nie są obojętne na los bezdomnych zwierząt. Niedawno gest w ich kierunku wykonali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Starym Kocinie. Podarowali oni na rzecz psów i kotów zebraną karmę. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom.

Podziękowania dla firmy Goliard z Łojek (18-04-2017)

Naszymi darczyńcami nie są wyłącznie szkoły, przedszkola, czy osoby prywatne. Potrzebną karmę otrzymujemy również od samych producentów żywności. Szczególne podziękowania należą się firmie Goliard z Łojek, produkującej makarony. Firma ta nie po raz pierwszy bezinteresownie wspiera bezdomne psy ze Schroniska "As". Ostatnio przeznaczyła ona na rzecz zwierząt aż pół tony tego produktu, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Podziękowania dla Krakowskiej Bursy Szkolne (06-04-2017)

W imieniu wszystkich psiaków, Schronisko "As" pragnie serdecznie podziękować Pani Agacie Madyńskiej oraz Panu Tomaszowi Krasoniowi wraz z podopiecznymi z Krakowskiej Bursy Szkolnej. Goście, mimo odległości, przybyli do nas z zebranymi w pocie czoła darami oraz sercami przepełnionymi troską i miłością do zwierząt. Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i dary. Zapraszamy ponownie.

Podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Rędzinach Osiedlu (16-03-2017)

Kolejna szkoła obdarowała psy i koty z naszego schroniska. W sobotę (11.03.17.) przywieziono karmę tak potrzebną zwierzakom. Tym razem zbiórkę przeprowadziły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Pułaskiego w Rędzinach Osiedlu. Składamy serdeczne podziękowania i pozdrawiamy wszystkich uczniów.

Podziękowania dla Zespołu Szkół w Czarnym Lesie (10-03-2017)

W miniony wtorek, 7 marca, schronisko w Jamrozowiźnie odwiedzili mili goście. Była to reprezentacja dzieci i nauczycieli z Zespołu Szkół w Czarnym Lesie. Uczniowie przywieźli potrzebne dary dla psów i kotów. Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy młodych miłośników zwierząt!

Podziękowania dla szkoły w Widzowie (27-02-2017)

24 lutego Schronisko "As" w Jamrozowiźnie odwiedzili uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Widzowie. Nauczyciele i uczniowie przywieźli dary w postaci karmy dla psów. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, że karmę zakupiono z pieniędzy zarobionych przez uczniów. Z ich inicjatywy powstał pomysł, by sprzedawać własnoręcznie upieczone tosty i za uzyskane środki zakupić coś, co jest w schronisku bardzo potrzebne. Dzieci z Widzowa nie po raz pierwszy obdarowują bezdomne psy przebywające w schronisku w Jamrozowiźnie. Gesty te świadczą o dużej wrażliwości, zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Dziękujemy!

Darownizna (23-02-2017)

Mamy przyjemność zakomunikować iż w dniu 22.02.2017 mieliśmy zaszczyt gościć Panią Ewę z przedszkola językowego w Częstochowie, która przekazała dla naszego schroniska wiele darów zebranych przez naszych najmłodszych obywateli. W iminie pracowników schroniska a przede wszystkim naszych psiaków i kotów składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w ten szczytny cel.