Szybki kontakt

Gminne Schronisko dla Zwierząt
Jamrozowizna 1,
42-270 Kłomnice
Tel.: 34 321 5 987
Tel. kom.: 730 115 578

Zawsze potrzebne

Lista rzeczy zawsze przydatnych w schronisku.

Sponsorzy

    Przyjaciele Schroniska
 

Statystyki

Wszystkich: 1456030
Dzisiaj: 51
Online: 5

Aktualności

Aktualności schroniska:


Dary z TZN. (05-12-2017)

Kolejny raz dała o sobie znać młodzież z Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie. Zwierzaki zostały obdarowane ciepłymi kocami, zabawkami i karmą. Dziękujemy za Waszą pamięć, pomoc i do zobaczenia wkrótce!

Dziękujemy uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół Zawodowych w Częstochowie! (05-11-2017)

Cały czas dostajemy dowody na to, że o nas pamiętacie. Ostatnio nasze zwierzaki zostały obdarowane karmą, ale też rzeczami, które o tej porze roku są szczególnie przydatne - kocami i innymi posłaniami.
Dziękujemy uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół Zawodowych w Częstochowie!

Podziekowania! (05-11-2017)

Pracownicy i wolontariusze ze Schroniska "As" w Jamrozowiźnie składają gorące podziękowania Krakowskiej Bursie Szkolnej za zorganizowanie pomocy dla naszych zwierzaków oraz młodzieży, która się do nich dołączyła - uczniom z VII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie i Centrum Edukacji Międzynarodowej - Kolegium Europejskiego w Krakowie. Dzięki Wam tego dnia wyszło na spacer i na wybieg naprawdę dużo psów, a ofiarowana przez Was karma wystarczy na długi czas.

Do miłego zobaczenia!

Dary od szkoły w Skrzydlowie (24-06-2017)

W piątkowe popołudnie mieliśmy zaszczyt gościć panią nauczycielkę ze szkoły w Skrzydlowie, która przywiozła nam dary dla naszych czworonogów. To już kolejna zbiórka Szkoły za którą serdecznie dziękujemy.

Wizyta w przedszkolu w Jackowie (23-06-2017)

Już kolejny rok z rzędu nasi najmłodsi, czyli przedszkolaki postanowili zorganizować zbiórkę darów dla naszego schroniska, w postaci karmy suchej, puszek mięsnych i zabawek, za co serdecznie dziękujemy. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy naszej placówce, a w szczególności pani opiekunce i rodzicom

Podziękowania dla harcerzy z Kłomnic i Częstochowy (22-06-2017)

Drodzy harcerze z Kłomnic i Częstochowy,
bardzo Wam dziękujemy za tę górę karmy przywiezioną dla naszych zwierzaków. Jednocześnie nie ukrywamy nadziei na dalszą pomoc z Waszej strony.
Czuwaj!

Dziękujemy uczniom z Zespołu Szkół w Rzerzęczycach (22-06-2017)

Pracownicy Schroniska "As" w Jamrozowiźnie serdecznie dziękują uczniom z Zespołu Szkół w Rzerzęczycach za odwiedziny i przywiezione dary, które są dowodem na empatię i otwartość serc młodych ludzi. Jednocześnie liczymy na dalszą pomoc.

Podziękowania dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 13 w Częstochowie (22-06-2017)

Schronisko "As" w Jamrozowiźnie pragnie serdecznie podziękować dzieciom z Miejskiego Przedszkola nr 13 w Częstochowie im. Krecika, które zebrały dary dla naszych podopiecznych. Kształtowanie u dzieci właściwej postawy wobec zwierząt jest niezwykle istotne i zasługuje na szacunek.

Serdeczne podziękowania (02-06-2017)

Serdeczne podziękowania dla Pani Małgorzaty Olszewskiej oraz uczniów Szkoły Podstawowej im J. Brzechwy w Radostkowie za zorganizowanie zbiórki produktów żywnościowych dla psów i kotów naszego schroniska.

DOŁĄCZ DO AKCJI CHARYTATYWNEJ I POMÓŻ NAM CHRONIĆ BEZDOMNE ZWIERZĘTA! (25-05-2017)

Sezon kleszczowy już w pełni, a zatem czas zadbać o ochronę dla psa lub kota. Teraz kupując Controline (roztwór do nakrapiania z fipronilem), wspierasz akcję Controline dla Schronisk.
Dzięki Tobie kilka tysięcy psów i kotów ze schronisk w całej Polsce otrzyma od Zoetis ochronę przeciw pchłom i kleszczom w sezonie wiosna / lato 2017!

Znaleziono psa (18-05-2017)

W dniu 13.05.2017 w miejscowości Michałowice Rudnickie znaleziono psa czarnego, podpalanego w wieku około półtora roku (wiek określony przez lek. weterynarii ). Pies obecnie przebywa w domu tymczasowym, jest odrobaczony i odkleszczony. Szukamy właściciela. Kontakt 531 531 289

Podziękowania dla Szkoły Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Starym Kocinie (12-05-2017)

Dzieci po raz kolejny udowodniły, że nie są obojętne na los bezdomnych zwierząt. Niedawno gest w ich kierunku wykonali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Wołyńskiej Brygady Kawalerii w Starym Kocinie. Podarowali oni na rzecz psów i kotów zebraną karmę. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom.

Podziękowania dla firmy Goliard z Łojek (18-04-2017)

Naszymi darczyńcami nie są wyłącznie szkoły, przedszkola, czy osoby prywatne. Potrzebną karmę otrzymujemy również od samych producentów żywności. Szczególne podziękowania należą się firmie Goliard z Łojek, produkującej makarony. Firma ta nie po raz pierwszy bezinteresownie wspiera bezdomne psy ze Schroniska "As". Ostatnio przeznaczyła ona na rzecz zwierząt aż pół tony tego produktu, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Podziękowania dla Krakowskiej Bursy Szkolne (06-04-2017)

W imieniu wszystkich psiaków, Schronisko "As" pragnie serdecznie podziękować Pani Agacie Madyńskiej oraz Panu Tomaszowi Krasoniowi wraz z podopiecznymi z Krakowskiej Bursy Szkolnej. Goście, mimo odległości, przybyli do nas z zebranymi w pocie czoła darami oraz sercami przepełnionymi troską i miłością do zwierząt. Jeszcze raz dziękujemy za Waszą obecność i dary. Zapraszamy ponownie.

Podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Rędzinach Osiedlu (16-03-2017)

Kolejna szkoła obdarowała psy i koty z naszego schroniska. W sobotę (11.03.17.) przywieziono karmę tak potrzebną zwierzakom. Tym razem zbiórkę przeprowadziły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Pułaskiego w Rędzinach Osiedlu. Składamy serdeczne podziękowania i pozdrawiamy wszystkich uczniów.