Szybki kontakt

Gminne Schronisko dla Zwierząt ,,As”
Jamrozowizna 1,
42-270 Kłomnice
tel. 034 3215987

Zawsze potrzebne

Lista rzeczy zawsze przydatnych w schronisku.

Sponsorzy

    Przyjaciele Schroniska
 

Statystyki

Wszystkich: 1250939
Dzisiaj: 84
Online: 42

Aktualności

Aktualności schroniska:


Burek sam nie poprosi o pomoc (08-01-2018)

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w „DOGRYWCE” ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 1 do 15 stycznia 2018 roku. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska, przytuliska oraz fundacje z województwa dolnośląskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.
Więcej na stronie: psilos.org/burek-sam-nie-poprosi-o-pomoc-ogolnopolska-zbiorka-karmy-dla-schronisk-i-przytulisk-2017-2018/
 

Podziękowania (31-12-2017)

W okresie Świąt zwierzaki są obdarowywane szczególnie hojnie. Serdecznie dziękujemy Emilii i Kasi z Częstochowy, które przyjechały do schroniska z górą prezentów dla naszych podopiecznych, a także dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie za podzielenie się z nami częścią otrzymanych darów.

Podziękowania dla przedszkola ze Starego Cykarzewa (23-12-2017)

Pracownicy schroniska w Jamrozowiźnie składają serdeczne podziękowania przedszkolakom oraz przedszkolankom ze Starego Cykarzewa za zebranie i przekazanie darów dla naszych podopiecznych.

Podziękowania dla szkoły w Zawadzie (05-12-2017)

Pracownicy Schroniska "As" w Jamrozowiźnie składają serdeczne podziękowania uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Zawadzie za zorganizowanie zbiórki darów dla zwierząt. Z pewnością pomogą one łatwiej przejść przez zimę naszym podopiecznym.

Podziekowania dla uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 (05-12-2017)

Pracownicy Schroniska"As" w Jamrozowiźnie składają serdeczne podziękowania uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Częstochowie za pamięć o tych, którzy sami się o nią upomnieć nie mogą. Zebrane przez Was dary z pewnością pomogą przetrwać ten najzimniejszy okres naszym zwierzakom.

Dary z TZN. (05-12-2017)

Kolejny raz dała o sobie znać młodzież z Technicznych Zakładów Naukowych w Częstochowie. Zwierzaki zostały obdarowane ciepłymi kocami, zabawkami i karmą. Dziękujemy za Waszą pamięć, pomoc i do zobaczenia wkrótce!

Dziękujemy uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół Zawodowych w Częstochowie! (05-11-2017)

Cały czas dostajemy dowody na to, że o nas pamiętacie. Ostatnio nasze zwierzaki zostały obdarowane karmą, ale też rzeczami, które o tej porze roku są szczególnie przydatne - kocami i innymi posłaniami.
Dziękujemy uczniom i nauczycielom z Zespołu Szkół Zawodowych w Częstochowie!

Podziekowania! (05-11-2017)

Pracownicy i wolontariusze ze Schroniska "As" w Jamrozowiźnie składają gorące podziękowania Krakowskiej Bursie Szkolnej za zorganizowanie pomocy dla naszych zwierzaków oraz młodzieży, która się do nich dołączyła - uczniom z VII Liceum Ogólnokształcącego im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie i Centrum Edukacji Międzynarodowej - Kolegium Europejskiego w Krakowie. Dzięki Wam tego dnia wyszło na spacer i na wybieg naprawdę dużo psów, a ofiarowana przez Was karma wystarczy na długi czas.

Do miłego zobaczenia!

Dary od szkoły w Skrzydlowie (24-06-2017)

W piątkowe popołudnie mieliśmy zaszczyt gościć panią nauczycielkę ze szkoły w Skrzydlowie, która przywiozła nam dary dla naszych czworonogów. To już kolejna zbiórka Szkoły za którą serdecznie dziękujemy.

Wizyta w przedszkolu w Jackowie (23-06-2017)

Już kolejny rok z rzędu nasi najmłodsi, czyli przedszkolaki postanowili zorganizować zbiórkę darów dla naszego schroniska, w postaci karmy suchej, puszek mięsnych i zabawek, za co serdecznie dziękujemy. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy naszej placówce, a w szczególności pani opiekunce i rodzicom

Podziękowania dla harcerzy z Kłomnic i Częstochowy (22-06-2017)

Drodzy harcerze z Kłomnic i Częstochowy,
bardzo Wam dziękujemy za tę górę karmy przywiezioną dla naszych zwierzaków. Jednocześnie nie ukrywamy nadziei na dalszą pomoc z Waszej strony.
Czuwaj!

Dziękujemy uczniom z Zespołu Szkół w Rzerzęczycach (22-06-2017)

Pracownicy Schroniska "As" w Jamrozowiźnie serdecznie dziękują uczniom z Zespołu Szkół w Rzerzęczycach za odwiedziny i przywiezione dary, które są dowodem na empatię i otwartość serc młodych ludzi. Jednocześnie liczymy na dalszą pomoc.

Podziękowania dla dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 13 w Częstochowie (22-06-2017)

Schronisko "As" w Jamrozowiźnie pragnie serdecznie podziękować dzieciom z Miejskiego Przedszkola nr 13 w Częstochowie im. Krecika, które zebrały dary dla naszych podopiecznych. Kształtowanie u dzieci właściwej postawy wobec zwierząt jest niezwykle istotne i zasługuje na szacunek.

Serdeczne podziękowania (02-06-2017)

Serdeczne podziękowania dla Pani Małgorzaty Olszewskiej oraz uczniów Szkoły Podstawowej im J. Brzechwy w Radostkowie za zorganizowanie zbiórki produktów żywnościowych dla psów i kotów naszego schroniska.

DOŁĄCZ DO AKCJI CHARYTATYWNEJ I POMÓŻ NAM CHRONIĆ BEZDOMNE ZWIERZĘTA! (25-05-2017)

Sezon kleszczowy już w pełni, a zatem czas zadbać o ochronę dla psa lub kota. Teraz kupując Controline (roztwór do nakrapiania z fipronilem), wspierasz akcję Controline dla Schronisk.
Dzięki Tobie kilka tysięcy psów i kotów ze schronisk w całej Polsce otrzyma od Zoetis ochronę przeciw pchłom i kleszczom w sezonie wiosna / lato 2017!