Szybki kontakt

Gminne Schronisko dla Zwierząt
Jamrozowizna 1,
42-270 Kłomnice
Tel.: 34 321 5 987
Tel. kom.: 730 115 578

Zawsze potrzebne

Lista rzeczy zawsze przydatnych w schronisku.

Sponsorzy

    Przyjaciele Schroniska
 

Statystyki

Wszystkich: 1503585
Dzisiaj: 422
Online: 206

Aktualności

Aktualności schroniska:


Podziękowanie (12-03-2019)

Serdeczne podziękowanie dla Pana Leszka Wiśniewskiego z Rzerzęczyc za przekazanie karmy dla naszych podopiecznych.

SZCZEGÓLNY DZIEŃ W SCHRONISKU (12-03-2019)

Dzień 11 marca br. był szczególnym dniem w Schronisku dla zwierząt w Jamrozowiźnie. Właśnie w poniedziałek Fundacja „Psia Krew” dowodzona przez komika stand-upera Pana Adama van Bendlera przekazała naszemu schronisku darowiznę wartości 20 000 zł.

Podziękowania (27-01-2019)

Składamy serdeczne podziękowania dla pani Oliwii Politańskiej z Gminnej Biblioteki Publicznej w Kłomnicach Filia w Pacierzowie za zorganizowanie akcji na rzecz schroniska oraz osobiste zaangażowanie w pomoc.
Równie gorące podziękowania przekazujemy dla Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Garnku i Szkoły Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Witkowicach za dary przekazane na schronisko.

Składamy serdeczne podziękowania (15-12-2018)

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc dla:
• Zespołu Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Rędzinach
• Szkoły Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Rzerzęczycach
• Zespołu Szkolno-przedszkolny w Mykanowie
• Miejskiego Przedszkola nr 16 w Częstochowie
• Miejskiego Przedszkola nr 25 w Częstochowie
• Szkoły Podstawowa nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie
• Miejskiego Przedszkola nr 8 w Częstochowie wraz z Oddziałami.

Serdeczne podziękowania dla darczyńców (29-11-2018)

Podziękowania dla szkół za dary dla schroniska:
1. Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Rędzinach,
2. Szkoły Podstawowej im. Wł. Broniewskiego w Dąbrowie Zielonej,
3. Gminnego Przedszkola w Dąbrowie Zielonej,
4. Krakowskiej Bursy Szkolnej przy współudziale:

- VII LO w Krakowie,
- Szkoły Aktorskiej „Lart” w Krakowie,
- Kolegium Europejskiego w Krakowie,
- Osiedla „Bagry Park” w Krakowie,
- Firmy Sarutex sp. Z o. o.,
oraz pozostałych prywatnych darczyńców.

Darowizna (26-10-2018)

Serdecznie dziękujemy pani Danucie N. za przywiezioną do Schroniska karmę oraz własnoręcznie uszyte legowiska dla zwierząt.

Darowizna z Częstochowy (26-10-2018)

Dziękujemy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie za podzielanie się z nami zebraną karmą dla psów i kotów.  www.schronisko.czestochowa.pl/

Lista Darczyńców (26-09-2018)

Przedstawiamy listę Schroniskowych Darczyńców. Oczywiście nie są to wszystkie wspomagające nas osoby. Mamy też sporo darowizn anonimowych. Dziękujemy Wam z całego serca. Zachęcamy również nowe osoby do niesienia pomocy bezdomnych zwierzętom w Schronisku.

Wizyta uczniów ze SP w Poczesnej (27-06-2018)

Do Schroniska zawitali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka w Poczesnej. Dzieciaki cały dzień zajmowały się wyprowadzaniem psów. Bardzo dziękujemy, że chcieliście wolny czas spędzić razem z naszymi czworonogami oraz za przywiezione dary. Zapraszamy ponownie!

Odwiedziny delegacji ze Szkoły z Przyrowa (27-06-2018)

Ponownie nas odwiedziła pani Justyna Sowińska - pedagog z Zespoły Szkolno - Przedszkolnego z Przyrowa. Pomagały jej dwie dwie podopieczne. Panie wzięły psy na spacer i na wybieg. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przywiezione dary.

Karma zamiast kwiatów (28-05-2018)

Państwo Banaszkiewiczowie na ślubie, zamiast kwiatów, zażyczyli sobie karmę dla zwierząt, która trafiła do Jamrozowizny. Dziękujemy, że myślicie o potrzebujących zwierzętach, nawet w tak ważnych momentach życia.

Wycieczka rowerowa (21-05-2018)

Szkoła Podstawowa w Jackowie Fundacji "Elementarz" zorganizowała dla uczniów wycieczkę rowerową, której celem była wizyta w Schronisku. Bardzo się cieszymy z odwiedzin, i oczywiście, zapraszamy ponownie. Dziękujemy również za zebrane pieniądze na rzecz naszych podopiecznych.

Podziękowania (29-04-2018)

W środę, 25.04.2018. miło nam było gościć delegację uczniów z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Przyrowie wraz z Panią Pedagog - Justyną Sowińską. Goście zwiedzili Schronisko i bawili się z Rafim na wybiegu. Dziękujemy za odwiedziny i przywiezione dary. Do miłego zobaczenia!

Podziękowania (17-04-2018)

Jesteśmy ogromnie wdzięczni dzieciakom i młodzieży z trzech Ośrodków Opiekuńczo - Wychowawczych z Częstochowy za poświęcenie swojego wolnego czasu bezdomnym zwierzakom w schronisku oraz za przywiezione dary. Dziękujemy też stałym wolontariuszom za wprowadzenie gości w świat naszego wolontariatu.

Dziękujemy Amelce Musiał (17-04-2018)

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Jamrozowiźnie serdecznie dziękuje Amelce Musiał - uczennicy klasy VIa, za zorganizowanie zbiórki karmy w Szkole Podstawowej im. kpt. Leonida Teligi w Poraju.